,

Prerese frutash me forma – Pop Chef Shitje Online


990L

Prerese frutash me forma – Pop Chef Shitje Online

Prerese frutash me forma – Pop Chef Shitje Online

Prisni me forma te ndryshme frutat dhe perimet dhe pergatisni sallata te shijshme dhe estetike

Pop Chef  vjen me 6 lloje formash te ndryshme: rreth, zemra, lule, flutura, diell dhe yll

Ideale per te joshur femijet te konsumojne edhe ato fruta ose perime te shendetshme qe ata nuk i konsumojne

Me material plastike miqesore me mjedisin, ekologjike dhe projektuar per gatim. Jo toksike dhe te shendetshme per mjedisin

Me doreze ergonomike, shumengjyreshe dhe te bute. E sigurt, mbron duart dhe gishtat tuaj gjate perdorimit

E lehte ne perdorim: Zgjidhni nje forme, shtyni poshte, shtypni llamben dhe merrni fruta ose perime te shijshme dhe terheqese per syrin

Shton argetimin dhe kenaqesine ne kuzhine

E vogel dhe praktike, nuk ze vend ne dollapin e kuzhines dhe mund ta merrni kudo me vete

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: prerese me forma-pop chef Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Prerese kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat