,

Prerese Patatesh – Potato Chipper Paisje Kuzhine Online


1,450L

Prerese Patatesh – Potato Chipper Paisje Kuzhine Online

Prerese Patatesh – Potato Chipper Paisje Kuzhine Online

Prisni patatet, karrotat dhe perimet e tjera 10 here me shpejt se thikat e zakonshme

Perfitoni perime ne forme te rregullt dhe estetike per pergatitjen e sallatave te ndryshme

Shnderroni perimet dhe frutat te gjate te cilat mund ti zhysni ne koktejle, ti shoqeroni me nje vere ne nje mbremje romantike ne shtepi

Ne forme spirale ose te copetuara

Material Celik inoks dhe me tehe me fuqi te larte mprehese

Pastrohet lehte me uje te bollshem ose ne lavastovilje

Porosit Online ne iBuy

SKU: prerese patatesh-potato chipper Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat