,

Prerese perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter Shitje Online


1,490L

Prerese perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter Shitje Online

Prerese perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter Shitje Online

Material celik inoks i cilesise se larte

Dizenjuar ne formen e nje thike gershere, Samrt Cutter pret gjithe llojet e perimeve, mishit, bukes dhe djathit 10 here me shpejt se thikat e zakonshme

Integruar me nje brisk te mprehte celiku Smart Cutter pret ushqimin pa mundim dhe deri ne 10 here me shpejt se thikat e zakonshme

Doreze ergonomike, praktike dhe e perdorshme nga te gjithe

Shmang rremujen dhe garanton pasterti maksimale

Largoni derrasat e kuzhines qe mbledhin papasterti, rremuje dhe ene te palara. Me thiken Smart Cutter, prisni perimet direkt ne tenxheren e gatimit

Pajisur me sigurese mbyllese qe e ben ate te sigurt, ne momentein kur nuk jeni duke e perdorur

Pastrohet lehte, ose e lani me uje te bollshem ose vendoseni ne lavastovilje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: prerese perimesh 6 in 1-samrt cutter Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Prerese kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat