,

Preresja me 12 tehe ne nje pajisje te vetem


 • Ideale per prerjen e frutave
 • Me 2 doreza mbajtese
 • Me prerese celiku inoks dhe doreza plastike ABS e cilesise se larte
 • Pret deri ne 12 feta
 • Pastrohet dhe perdoret shume lehte

1,490L

PRERESE PER FRUTAT 

Kjo prerese frutash eshte shume e pershtatshme per te prere ne menyre sa me te lehte frutat tuaj te preferuara si p.sh shalqirin, pjeprin etj. Mund t’i presi keto fruta deri ne 12 feta e ne nje menyre te barabarte.

PRESJA E FRUTAVE ME 12 TEHA

ME NJE QENDRUESHMERI NE PRERJEN E PRODUKTEVE JU MUND TA PERDORNI SHUME LEHTE NE PERDITSHMERIN

Me nje qendrueshmeri ne prerjen e produkteve ju mund ta perdorni shume lehte ne perditshmerine tuaj. Ne kete menyre ju kurseni kohen tuaj duke i prere fruta shume shpejte e me pas t’i shijoni ato.

Me nje material per celiku e inoksi te nje cilesie te larte e me dy doreza mbajtese te cilat nuk ju lejone qe t’ju rreshqasin.

Shume e lehte ne perdorimin e saj edhe mund te pastrohet shume shpejt duke i hedhur uje pa ju munduar fare. E pershtatshme per ta pasur ne kuzhine tuaj e ne kete menyre i prisni frutat shume shpejte.

SPECIFIKAT

 • Ideale per prerjen e frutave 
 • Jep nje forme te barabarte ne prerjen e frutave
 • E perbere me dy doreza mabajtese gjate procesit te prerejes
 • Me nje material prej celiku e inox e me nje doreze plastike ABS te cilecise se larte
 • Arrin te preres deri ne 12 feta
 • Mund te perdoret shume lehte e te pastrohet
 • Mund t’ju zeri nje hapesire te vogel ne kuzhine tuaj

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: L-20620-03 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Prerese kuzhine

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat