, ,

Pretty rich Eyeshadow – Palete per syte

pretty rich

390L

Palete makeupi per syte, me nje dizajn te vogel dhe praktik per ta marre me vete.

Ka 12 nuanca te ndryshme ngjyrash te cilat mund te kombinohen me njera tjetren duke iu pershtatur dhe veshjeve tuaja.

Ngjyra mat dhe me shkelqim per kombinime te ndryshme.

Dominojne ngjyrat e tokes te cilat pershtaten me stinen dhe cdo veshje.

Pigmente cilesore te cilat absorbohen mire dhe mbajne gjate.


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

SKU: i2010030 Kategori: , ,
brands

pretty rich

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat