,

Prize elektrike me 6 dalje – LDNIO SC3604 Universal Charger


Specifika

  • Brandi: LDNIO
  • Modeli: SC-3604
  • Tensioni: 250V
  • Fuqia 2500W
  • Dimensionet: 162 x 97 x 38 mm
  • Kablli: 200 cm
  • 3 hapesira karikimi per pajisje te ndryshme
  • 3 hapesira per karikim permes USB-se

2,200L

Prize elektrike me 6 dalje – LDNIO SC3604 Universal Charger

Prize elektrike me 6 dalje – LDNIO SC3604 Universal Charger

Karikoni disa celulare ne te njejten kohe dhe lidhni me energji elektrike paisjet qe ju deshironi

Pajisur me buton per kontrollin e rrymes elektrike

E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Rezistente ndaj renies, temperatures se larte dhe zjarrit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: prize elektrike-LDNIOSC-3604 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Prize elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat