,

Prize me 3 dalje + 3 porta USB – Super Charger LDNIO Online


Specifika

  • Brandi: LDNIO
  • Modeli: SC3301
  • Tensioni: 250V
  • Fuqia 2500W
  • Dimensionet: 282 x 58 x 29mm
  • Kablli:1.6 m
  • 3 hapesira karikimi per pajisje te ndryshme
  • 3 hapesira per karikim permes USB-se

2,000L

Prize me 3 dalje + 3 porta USB – Super Charger LDNIO Online

Prize me 3 dalje + 3 porta USB – Super Charger LDNIO Online

Karikoni disa celulare ne te njejten kohe dhe lidhni me energji elektrike paisjet qe ju deshironi

Me buton per kontrollin e rrymes elektrike

E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Rezistente ndaj renies, temperatures se larte dhe zjarrit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: prize me 6 dalje-LDNIO Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Prize elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat