, , ,

Professional Hair Trimmer – Makine GM 550


1,990L

PROFESSIONAL HAIR TRIMMER – MAKINE GM 550

Makinë prerëse dhe qethese per meshkuj.

Me bateri  të karikueshme Ni-CD.

Kokë  prerëse prej çeliku inox, me dhëmbë precize të rregullueshëm në 0,8 mm, 1,1 mm, 1,4 mm, 1,7 mm dhe 2 mm.

Makine qethje e cila punon me kabull edhe pa te.
Makina elektrike e qethjes edhe e rrojes eshte e rikarikueshme dhe me koka precize te mprehta.
Jep performance te larte fale motorrit super te fuqishem.

Aksesorët e përfshirë: furçë, pastrues tehsh, vaj për lubrifikim, bateri të dyfishtë Ni-cd, manual udhëzimi, karikues me prizë EU.

Specifika

Dizajn ergonometrik.

E rikarikueshme.

Punon deri ne 45 minuta pa nderprerje.

E perbere me aksesore te ndryshem.

Material celik i pandryshkshem.

Pastrohet shume lehte pas perdorimit.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat