Projector Mount – Mbajtes per projektore

Te ndryshme

  • Mbajtes portativ projektori.
  • Instalim i lehte.
  • Material celik dhe alumin.
  • Perdoreni kudo shtepi,zyre,shkolle etj.

 

 

3,500L

PROJECTOR MOUNT – MBAJTES PROJEKTORI 

Mbajtes projektori i cili pershtatet me cdo kend qe ju do e vendosni.

I pershtatshem per te gjitha modelet e projektoreve te cilat perdoren ne shtepi apo zyra, mjafton ta vendosni diku dhe mund te shijoni gjithcka nga projektori juaj.

Instalimi behet lehtesisht nga ju, dhe kudo qe ju te deshironi.

Mban peshe deri ne 10 kg.

Materiali perberes i tij prej celiku dhe alumini bashke me kater mbajteset,  siguron nje qendrueshmeri te forte.

Specifika:mbajtes projektori universal bli online ibuy al

Mbajtes portativ projektori.

Instalim i lehte.

Material celik dhe alumin.

Me kater kapese mbajtese per nje fiksim sa me te mire dhe te sigurt.

Mban peshe deri ne 10 kg.

 

 


Bli ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: mbajtes-projektori Kategori:
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat