, , , ,

Puder stiluese – B&R Wild Styling


800L

PUDER STILUESE – B&R WILD STYLING

Shtoni vëllim dhe teksturë madje edhe tek floket më të imët  pa nevojën e krehjes.

Per nje look natyral, mjafton qe te shtoni pak puder dhe ti jepni flokeve stilin qe deshironi.

Bërë nga materiali cilësor i cili është i sigurt, jo toksik, mjedisor dhe i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë.

I përshtatshëm për përdorim profesional ose përdorim shtëpiak.

Mikro grimcat voluminoze veprojnë në rrënjë për të siguruar mbushje dhe mbajtje, pa nevojë për furçë ose tharëse flokësh.

Punon në rrënjë për volum dhe teksture  te menjëhershme.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Puder stiluese - B&R Wild Styling Kategori: , , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat