,

Pult Universal Fuego – Tv Remote Control

Fuego

  • Marka : Fuego.
  • Telekomande universale.
  • Arrini te komandoni TV-ne ne distance.
  • Pershtatet me marken Fuego, Orion, Hitachi, Cripton dhe Telefunken.
  • Punon me bateri te llojit AAA.

690L

PULT UNIVERSAL FUEGO PER TV

Telekomandë e re universale FUEGO.

Ne kete pult ju do te keni  akses te plotë në të gjitha butonat te cilet menjehere sapo te komadohen nga ju do te veprojne ne Tv-ne tuaj.

Kjo telekomade jep sherbim te shpejte sepse eshte shume praktike edhe ka nje funksionalitet te jashtezakonshem per rolin qe duhet te kryeje.pult universal fuego per tv bli online iBuy al

Pult  me cilësi të lartë.

Nuk do t’ju nevojitet asnjë program thjesht instaloni bateri të reja për të punuar.

SPECIFIKAT

Pershtatet me shumicen e Tv me te perdorur.

Shume praktik.

I shpejte.

Komadon tv-ne ne distance.

Kualitativ.

Me bateri te nderrueshme.

Bli Online vetem ne iBuy.al | Porosit tani edhe paguaj ne dorezim.

SKU: pult-Fuego Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Fuego

color

Black

LLoji

Pult

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat