, ,

Pastruese Peshku Praktike – Pajisje Per Luspat

Gjendje:

6 ne stok


690L

6 ne stok

PASTRUESE PESHKU PRAKTIKE – PAJISJE PER LUSPAT

Plastike e fortë me thika të mprehta, me dizenjo qe ju mbron ne menyre qe mos e lëndoni dorën.

Thikat pastruese të peshkut janë të shpejta, të sigurta, higjenike, të qëndrueshme dhe të lehta për tu pastruar.

Bishti i dorezës ka një vrimë per ta varur pas larjes dhe perdorimit.

Pastruesi i luspave eshte i pajisur me nje kapak plastik trasparent qe mbledh luspat pa i shperndare ato.

Mbani gjithmone kuzhinen tuaj te paster, nderkohe qe pergatisni vaktin ushqimor.

E sigurt, higjienike dhe shume rezistente. E lehte ne perdorim dhe ne larje.

Specifika

Materiali: ABS + AS

Madhësia: 16 * 5,5 * 4,2 cm

Ngjyra: e bardhë, jeshile, blu

Pesha: 58g


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6612765267686 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat