,

Radiomarrese Baofeng – BF 588

Baofeng

3,500L

RADIOMARRESE BAOFENG – BF 588

Dy radiomarrese ne paketim me bateri me kapacitet 1500mAh.

Pajisur me drite  LED me distancë të gjatë kur jeni ne levizje.

Diapazoni i frekuencës: 400-470MHz; 16 kanale; 50 CTCSS / 105 CDCSS

Bateri li-jon 1500mAh

Alerti i tensionit të ulët, njësia e kontrollit të ngarkesës inteligjente

Deri në 16 kanale për qëllime të ndryshme.

Lehtë për nderveprim

Dizajni me dritë LED, shumë i përshtatshëm

I përshtatshëm për komunikimin e rojeve të sigurisë / vendit të punës / zonës së ndërtimit dhe aktiviteteve në natyrë

Specifikimet:

Modeli: BF-888S

Pengesa e antenës: 50ohm

Lloji i baterisë: Bateri li-jon, 1500mAh

Tensioni i vlerësuar: DC 3.7V

Fuqia e daljes: <5W

Temperatura e punës: -30 ~ + 60 ° C

Sistem mbrojtes ndaj mbinxehjes,  mbingarkeses


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Radiomarrese Baofeng - BF 588 Kategori: ,
brands

Baofeng

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat