Raft dhe Varese Multifunksionale – Mbajtes per ne dritare

Te ndryshme

  • Vendoset sipas trashësisë së murit.
  • Me 19 ingranazhe që mund të rregullohen.
  • Ngarkesa maksimale mund të jetë 20 kg.
  • Kursen hapesiren ne ambientin tuaj.
  • I përshtatshëm për ballkone, dritare etj.

1,400L

RAFT DHE VARESE MULTIFUNKSIONALE

Rafti i tharjes është i bërë nga tuba ABS dhe çelik inox me cilesi super të lartë dhe është në dispozicion të një larmi ngjyrash, rozë, blu dhe kafe.

Ajo mund te cmontohet edhe te instalohet sipas dëshirës.

Ky raft vendoset ne dritare edhe sherben gjithashtu si nje varese tharese per rrobat apo kepucet tuaja, si dhe per ajrosjen e tyre.

Mund të paloset, duke ju kursyer keshtu edhe hapesiren e shtepise suaj kur nuk eshte ne perdorim.

Ai eshte i perbere nga 2 grepa mbajtes super te forte te cilet jane ne gjendje te mbajne edhe pesha goxha te konsiderueshme.

Demtimi i kesaj i paisje nuk eshte i lehte sepse eshte e perbere nga materiali i plastikes teper cilesore.

Shume e sigurt ne perdorim, rezistente , dhe teper e sigurt per sendet tuaja te perdorimit te perditshem.

Ju mund ta vendosni ne ballkonin apo dritaren e baneses suaj. Pra, perfekte per ambiente të jashtme dhe të brendshme.

Paisja eshte ne gjendje te mbaje deri ne 20 kg peshe.

Udhëzimet për përdorim:
1. Rregulloni gjatësinë që dëshironi.
2. Mbërtheni grepin për të parandaluar rrëshqitjen e saj para dhe mbrapa.
3. Shtypni dhe mbani shtypur butonin për të rregulluar pozicionin e grepit në të dy anët.
4. Pozicioni i grepit është i njëjtë me modulimin në të dyja anet.
5. Nëse vendosni objekte të vogla, instaloni një gusetë.
6. Rregulloni distancën e grepit dhe fiksojeni atë.varese mbajtese kapese rroba kepuce kuzhine bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Raft edhe varese per sendet e perdorimit te perditshem.

Instalohet ne dritare apo ne ballkonin tuaj.

Material : Plastik shume i qendrueshem edhe teper i forte.

Madhësia: 35 x 38 x 55cm.

Mund te montohet edhe cmontohet me lehtesi.

Pesha max : 20 kg.

 

 

 

Blerje Online ne iBuy.al – Porosit tani edhe paguaj ne dorezim.

SKU: Raft-dhe-varese Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Varese dhe mbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat