Raft sistemues lavatrice – Washing Machine Storage Rack


  • 3 kate
  • Material celik inoks
  • Aksesor tualeti
  • Rezistent ndaj lageshtires

2,490L

RAFT SISTEMUES LAVATRICE – 3 KATE

Raft sistemues tualeti – Washing Machine Storage Rack

Rafti me 3 kate eshte zgjidhja ideale per ta mbajtur tualetin e paster dhe te rregullt. Ai eshte i perbere nga  celik inoks i cilesise se larte dhe kunder ndryshkut. Mund te vendoset mbi lavartrice ose ne hapesira te ndryshme te tualetit tuaj.

RAFT PER LAVATRICE

Nuk ze aspak hapesire dhe cdo gje merr forme te rregullt dhe estetike. Shmangni rremujen dhe sistemoni ilacin e rrobave, shampot e ndryshme, peshqire dhe gjithcka ju deshironi.

Bli Online ne iBuy.al

SKU: raft sistemues tualeti-3 kate Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Raftmbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat