, ,

Raketa tenisi Odea

Te ndryshme

Raketa profesonale tenisi Odea

Me trashesi 21 mm

Te pershtatshme per te gjithe

Teper praktike dhe te lehta

3,490L

RAKETA TENISI ODEA

Raketa Odea per loje tenisi , te pershtatshme per kedo , profesionist ose edhe fillestar.

Me nje dizajn praktik dhe te lehte dhe me nje trashesi 21 mm ,  gje qe ben me te lehte mbajtjen e tyre ne dore gjate lojes.

Bishti i raketes eshte i bere nga material i fibrave te karbonit dhe ne kete menyre lojtaret nuk do te kene irritme ose demtime ne lekure .

Mund te perdoren nga profesioniste ne lojra ose kampionate te rendesishme tenisi , por edhe nga lojtar fillestar ne stervitje te ndryshme ose kurse tenisi .

Gjithashtu eshte nje zgjidhje shume e mire edhe per femijet tuaj qe sapo kane nisur te ushtrojne kete sport.

Te pershtatshme per tu marre me vete ne udhetime ,ne park ,  ne nje piknik , plazh , lojra ne natyre etj.

Vijne me canten e tyre e cila eshte me nje dizajn modern qe mund ta merrni kudo me vete si nje cante shpine sportive.

Ne kete menyre raketat nuk do te demtohen apo humbasin.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Raketa-tenisi-Odea Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat