,

Rechargeable Battery for Nokia Lumia 435/532 – Modeli BV 5J


990L

Nokia LUMIA 435/532 – Battery

Rechargeable Battery for Nokia Lumia 435/532 – Modeli BV 5J

  • Modeli: BV- 5J
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia Lumia 435 dhe Nokia 532
  • Kapaciteti: 1560 mAh / 3.7V
SKU: bateri-nokia-lumia-435-532 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat