,

Replacement Battery HTC G10 Desire HD – Origjinale ne shitje


1,090L

Replacement Battery –  HTC G10 Desire HD

Replacement Battery HTC G10 Desire HD – Origjinale ne shitje

 • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine tuaj te demtuar ose vjeteruar.
 •  Garanton kohezgjatje bisedash telefonike dhe perdorim te gjere te telefonit
 • Dizenjuar per :
 • HTC Desire HD,G10
  HTC Inspire 4G
  HTC Ace
  HTC BD26100,A9191,T8788
 • Mikrocipi i integruar  parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
 • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
 • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
 • Lloji i baterise: Lithium Jon
 •  Kapaciteti i baterise: 1600 mah
 • Tensioni: 3.7 V
 • Dimensionet: 5.2 x 4.7 x 0.5 mm
SKU: bateri- HTC-G10 Desire HD Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat