,

Ring Led B-40 Gimbal


3,500L

RING LED B-40 GIMBAL

Paisje Profesionale per livestream ne TikTok, Instagram dhe Facebook për iPhone 12 POCO X3.

Rrotullim 360 grade i unazes me drite led.

Me funksionin e ndjekjes së fytyrës, ring ed gimbal ju ndjek duke vendosur fokusin kudo që të shkoni.

Mund të përdoret me tripod.

Me tre mënyra ndriçimi dhe rregullim të shkëlqimit 0-100%, lejoni të kaloni sipas dëshirës nga dritë e lehte ne ate te ndritshme.

Përmirëson ndjesinë tre dimensionale të fytyrës, shkrepjes dhe transmetimit më të mirë.

Pajisur me telekomandë për te rregulluar ndricimin dhe per funksionim të lehtë.

Rregullimi i këndit 360 ° PTZ,  manipulimi i këndit sipas dëshirës.

Jetëgjatësi e gjatë e baterisë.

Një gjeneratë e re e algoritmeve të kursimit të energjisë me efikasitet të lartë të kombinuara me konsum të ultra të ulët të energjisë chip Bluetooth 5.0.

I përshtatshëm për Tiktok / Transmetim të Drejtpërdrejtë / Video /Fotografi.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Ring Led B-40 Gimbal Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat