, ,

Ring LED SRL- 808 Phone Stander


5,500L

RING LED SRL – 808 PHONE STANDER

Dimmer për të rregulluar intensitetin e dritës (8 nivele të ndryshme) për të pasur gjithmonë një ndriçim të përsosur.

Tre  temperatura të ndryshme ngjyrash ose ngjyra ndriçimi, 4500K (e bardhë), 3500K (natyrale), 2500K (qelibar).

Me këtë funksion, ju do të jeni në gjendje të rregulloni ndriçimin me ngjyrat e zonës përreth, si dhe me subjektin e fotografisë.

Një mbajtëse për celularin për të rregulluar këndin e shikimit

Baze metalike për qëndrueshmëri.

Specifikimet:

Punon përmes USB

Llambe LED dhe konsum i ulët

Temperaturat e ngjyrave: 6500K, 5000K, 3200K

Konsumi i energjisë: 12w

Diametri i unazës 26cm

Madhësia e telefonit celular nga 5.5cm në 8cm

SKU: LED Ring Light Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat