Ring Light XD-30


2,500L

RING LIGHT XD-30

Ring Led  është një ndihmëse e mirë, krijon një ndriçim të ngrohtë dhe të ekuilibruar dhe i jep fytyrës një efekt të këndshëm.

Dritë unike perfekte për skenarë të ndryshëm si transmetimi i drejtpërdrejtë,  selfie, biseda me video,  YouTube video, blog, ndriçim në studio, fotografi portrete etj.

Specifika

I integruar  klipi i telefonit celular

Modaliteti i furnizimit me energji : Ndërfaqja USB

Diametri i llambës unazore: 26cm

Fuqia: 24W

Ndërfaqja: 1/4 ndërfaqe universale

Madhësia e telefonit celular të zbatueshëm: 60-110 mm

Temperatura e ngjyrës: 3000K-6000K

Ngjyra: E zezë


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: XD 30 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat