,

Robot 3D Light- Loder per femije


990L

ROBOT 3D LIGHT – LODER PER FEMIJE 

robot per femije bli online ibuy al

Nje ide fantastike per te mbajtur gjalle interesin e femijeve ne lodra interaktive dhe larg telefonave.

Robot elektrik loder me drita 3d dhe muzike terheqese per femijet.

I perbere me material plastike te cilesise se larte eshte shume rezistent ndaj renieve apo goditjeve.

Roboti loder qendron mbi hoverboard dhe ecen ne drejtime te ndryshme duke kryer levizje me trupin e tij.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010068 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat