,

Rrip ore prej cope UAG 22mm – Universal watch strap

Te ndryshme

2,000L

RRIP ORE PREJ COPE UAG 22MM -WATCH STRAP

Rrip ore uag 22mm bere nga nje kombinim i materialeve te najlonit dhe kapeseve prej celik inoksi.

Rripi origjinal eshte i pershtatshem per ora te ndryshme si ato Xiaomi, Amazfit dhe Samsung.

Fale materialit te tij ofron qendrueshmeri, rezistence dhe perdorim afatgjate duke u pershtatur me se miri me kycin e dores tuaj.

Madhesia eshte e rregullueshme sipas preferences tuaj fale kapeseve te celikut.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: i-2120754 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Rrip ore

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat