Rrjete per larjen e kepuceve ne lavatrice


  • Rrjeta e imet lejon qe uji dhe detergjenti te kalojnë pa i gervishtur ato
  • Rrjete per larjen e kepuceve dhe atleteve ne lavatrice
  • Perdoren si paketim per kepucet gjate udhetimit
  • Materiali me fiber poliester
  • Siguron larje efikase.
  • E thjeshte ne perdorim
  • Permasa : 38 x 38 cm

390L

RRJETE PER LARJEN E KEPUCEVE NE LAVATRICE

Shume prej njerezve nuk i lajne kepucet ne lavatrice pasi kane frike se mos demtohen gjate larjes.

Rjeta per larjen e kepuceve ne lavatrice mundeson larjen e kepuceve ne lavatrice pa problem.

Rrjeta e imet lejon qe uji dhe detergjenti te kalojnë pa i demtuar  dhe siguron larje efikase.

LEHTESISHT E PERDORSHME

Mjafton ti vendosni kepucet tuaja brenda rrjetes, ti vendosni brenda lavatrices dhe me pas i vendosni ne procesin e larjes.

Materiali me fiber poliester mbron kepucet tuaja.

Mund ti perdoresh dhe si paketim per kepucet tuaja gjate udhetimit duke shmangur demtimin e tyre.

Permasa : 38 x 38 cm

 

SKU: t01064 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat