Rrugice per tualetin 40 x 60 cm


490L

RRUGICE PER TUALETIN 40 X 60 CM

Rrugica eshte produkti kryesor ne tualetet e cdo shtepie.

Materiali cilesor dhe i rehatshem per kembet tuaja.

Pastrohet lehtesisht.

Ofron rehati dhe butesi per kembet tuaja.

Rrugica ofron siguri kur pllakat e dyshemese jane te lagura.

Mban ambientin te paster dhe te sigurt.

Dimensionet: 40 x 60 cm

 

SKU: t00654 Kategori:
Përmasa40 × 60 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat