Rubinet Dixhital – Per ngrohjen e ujit – Bli Online


  • Brandi: As Seen On TV
  • Tensioni: 220V
  • Frekuenca 50Hz
  • Fuqia: 3000W
  • Presioni: 0.04-0.5MPA
  • Temperatura e ujit 30-60 grade
  • Sasia e ujit te ngrohte 1.5-2 lt/min
  • Me ekran LED

2,990L

RUBINET ELEKTRIK – PER NGROHJEN E UJIT 

Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit

Zgjidhja ideale per uje te ngrohte në vetëm pak sekonda ne kuzhinen tuaj.

Ne sezonin e dimrit problemi kryesor ne kuzhine eshte uji i ngrohte per lavamanin.electric kitchen water heater blerje online ibuy al

Ky rubinet  dixhital ju ofron uje te nxehte ne pak kohe me nje dizajn praktik qe e perdorni shume lehte.

Pajisur me ekran dixhital ky rubinet elektrik do te ngrohe ne 5 sekonda ujin e rrjedhshem.

Keshtu do te keni uje te ngrohte ne rubinet me zgjidhjen më të lehte dhe efikase.

Nuk keni pse te shqetesoheni me për të patur uje te ngrohte, ngroh ujin ne cast duke kursyer energjine.

Ju lejon te lani enet me uje te ngrohte ne cdo moment. 

Higjenik; uji nuk ruhet në rezervuar, keshtu nuk keni pse te perdorni uje te ndenjur. 

I përshtatshëm: temperatura ndryshon duke e kthyer dorezen.

Rubinet dixhital 

Ngrohësi elektrik i menjëhershëm i ujit është një mënyrë inovative për të ngrohur ujin në një rubinet te thjeshte kuzhine apo tualeti.

Përdorni ujë të nxehtë, pavarësisht nga çdo rrethanë.  Do të japë komoditetin e zakonshëm kudo që ka ujë të ftohtë

Pavarësisht se sa minuta  është e hapur çezma, uji do të mbetet i nxehtë.

Ngrohësi i ujit ka një kombinim të mirë të energjisë dhe shpejtësisë së ujit të ngrohjes.

Montohet thjesht, pa nevojen e një specialisti.  Ngrohësi i ujit  është kompakt dhe praktik. Ngroh ujin pa e grumbulluar në ndonjë enë rezerve.

Ndertuar nga kromi i perpunuar per te ofruar rezistence maksimale ndaj gerryerjes, e cila shkaktohet nga detergjentet me acid dhe kriperat ne uje.

Ka nje model praktik dhe komod  per tu perdorur kudo dhe ne cdo kohe.

rubinet kuzhine bli online ibuy alIntegruar me nje tub celik inoksi te cilesise se larte.

Rubinet dixhital me koke te rrotullueshme qe mundeson te lani ne te dy anet e lavamanit.

Me filter te brendshem dhe valvul qe rregullon sasine dhe nxehtesine e duhur te ujit. Ka mekanizem pune te qete, nuk krijon zhurma bezdisese.

Ide dhe zgjidhje ideale kur instalimet per ujin e ngrohte mungojne. Rezistent dhe i qendrueshem gjate perdorimit fale materialeve perberese te tij.

Temperatura e shpejtë e ngrohjes te ketij rubinet dixhital mund të arrijë rreth 30-40 gradë në dimër. Ndersa gjate veres  mund të arrijë rreth 30 deri në 60 gradë gjatë verës.

Materiali perberes me cilësi të lartë ndihmon rubinetin të përballojë temperaturën e lartë.

E parandalon atë nga plasaritje, eshte rezistent ndaj rrezeve UV.

UJE I NGROHTE NE PAK SEKONDA

Rubineti elektrik – një ingranazh që duhet ta keni në shtëpinë tuaj për këtë dimër dhe shumë dimra që do të vijnë.

Çezmat elektrike për ngrohjen e ujit janë shumë të popullarizuara gjatë dimrit sepse ngrohin ujin vetëm kur kërkohet. 

Ndryshe nga ngrohësit e ujit të tjere nuk keni pse të shqetësoheni për shpenzimin e energjisë elektrike. Ky rubinet kursen energjine dhe ju mundeson uje te nxehte ne pak sekonda. 

Krahasuar me një ngrohës uji te zakonshem, ai kursen 22 deri në 30% të energjisë elektrike dhe kostos.

Dhe një nga veçoritë më të mira të rubinetit është se nuk duhet shumë kohë për të nxjerre ujë të ngrohtë / të nxehtë, duhen vetëm 8-10 sekonda për të dhënë prodhimin e dëshiruar.ngrohes uji bli online ibuy al

I pajisur me ekran LED, qe tregon ndezjen dhe fikjen e rubinetit mund te siguroheni qe do keni uje te ngrohte ne cdo moment.

Permasa 330x175mm, i pershtatshem per cdo ambient kuzhine.

Me vetem nje levizje te dorezes do te keni uje te ngrohte ne lavaman per vetem disa sekonda.

Karakteristika:

Mbrojtje kundër rrjedhjeve për të zvogëluar harxhimin e ujit.

Dizajn praktik dhe komod  që e bën të lehtë për t’u përdorur; i rrotullueshëm

Bërë me material ABS te qendrueshem dhe rezistent.

Konsumon më pak energji në krahasim me rubinetat e tjerë elektrikë.

Nga pikëpamja ekonomike dhe praktike, rubineti elektrike i ngrohjes së menjëhershme do të ishte zgjedhja optimale për çdo shtepi.

I lehte per tu instaluar dhe per tu perdorur nga te gjithe anetaret e familjes.  

I shpejtë dhe efikas: temperatura e ujit mund të rregullohet sipas dëshirës (30-60 gradë Celsius).

Mbrojtësi elektrik i rrjedhjeve, më i sigurt dhe i mbrojtur. 

 Lani perimet, frutat, lani enët, lani fytyrën me uje të nxehtë dhe të ftohtë.

Specifikarubinet elektrik blerje online ne ibuy al

Rubinet elektrik

Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.5m

Rubinet dixhital

Tensioni : 220V / 50Hz

Fuqia e vlerësuar: 3000W

Presioni i ujit të punës: 0.04-0.05MPa

Materiali: Plastik, metal, çelik inox

Kompakt dhe praktik.

Furnizon me uje te nxehte deri në 60 gradë

Kursen energji elektrike dhe harxhim te tepert te ujit.

 

 

 


Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rubinet per ngrohjen e ujit-as seen on tv Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat