,

Rubinet Elektrik Dixhital – Electric Water Faucet Blerje Online


3,490L

Rubinet Elektrik Dixhital – Electric Water Faucet Blerje Online

Rubinet Elektrik Dixhital – Electric Water Faucet Blerje Online

  • Ngroh ujin ne cast duke kursyer energjine dhe ju lejon te lani enet me uje te ngrohte ne cdo moment qe ju deshironi
  • Kursen energjine elektrike
  • Jetegjate dhe rezistent ndaj konsumit
  • Ndertuar nga celik inoksi i cilesise se larte
  • Dizanj modern, pershtatet me cdo lloj kuzhine
  • Montohet lehtesisht ne mur
  • Me rezistence maksimale ndaj gerryerjes

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rubinet elektrik-electric water faucet Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat