,

Rubinet Elektrik Ekonomik – Paisje Online


  • Ekonomik
  • Modern
  • Fleksibel
  • Ekran Dixhital

3,990L

Rubinet Elektrik Ekonomik – Paisje Online

Rubinet Elektrik Ekonomik – Paisje Online

Ngroh ujin ne cast duke kursyer energjine dhe ju lejon te lani enet me uje te ngrohte ne cdo moment

Ndertuar me koke fleksibel, rubineti montohet dhe cmontohet lehtesisht

Mund ta perdorni kudo ne shtepine tuaj, garazhe ose e merrni me vete shtepine e pushimeve

Sistemi unik i ngrohjes mundeson uje te ngrohte ne cdo cast dhe pa nderprerje

Kursen energjine elektrike

Rezistente ndaj gerryerjes dhe konsumit

Dizanj Modern, pershtatet me cdo lloj kuzhine

Me ekran dixhital

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rubinet elektrik-ekonomik Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat