, ,

Rubinet me koke dushi – Elektrik As Seen On TV Bli Online


Specifika

 • Brandi: As Seen On TV
 • Materiali: Celik inoks +plastike ABS
 • Rezistent ndaj temperatures se larte
 • Ekonomik
 • Modern
 • Temperture deri ne 60 grade
 • Rrotullim 360 grade

3,790L

Rubinet me koke dushi – Elektrik As Seen On TV Bli Online

Rubinet me koke dushi – Elektrik As Seen On TV Bli Online

 • Rubineti elektrtik nga brandi As Seen On TV ngroh ujin ne cast duke kursyer energjine
 • Projektuar edhe me dalje ne nje koke dushi
 • Jetegjate dhe rezistent ndaj konsumit
 • Funksionon me temperature deri ne 60 Grade Celcius
 • Brryli i rubinetit rrotullohet deri ne 360 grade
 • Kursen ujin dhe energjine elektrike
 • Dizanj Modern
 • Rezistence maksimale ndaj gerryerjes
 • Rezistent ndaj temperatures se larte
 • Material celik inoks i cilesise e larte kombinuar me plastiken ABS

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rubinet me koke dushi-as seen on tv Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat