-54%
,

Rubinet kuzhine per ngrohjen e ujit – Water Heater Online


Specifika

 • Presioni i ujit: 0.04 – 0.5 Mpa
 • Tensioni: 220 V
 • Fuqia: 3000W
 • Ne 3-5 sekonda nxehtesia e ujit arrin temperaturen 30-60ºC
 • I sigurt
 • Pa ekran
 • Ne oferte

2,990L 6,490L

Rubinet kuzhine per ngrohjen e ujit – Water Heater Online

Rubinet uji per kuzhine me ngrohje elektrike – Water Heater Online

 • Ngroh ujin ne cast duke kursyer energjine
 • Ju lejon te lani enet me uje te ngrohte ne cdo moment
 • Ndertuar nga kromi i perpunuar per te ofruar rezistence maksimale ndaj gerryerjes, e cila shkaktohet nga detergjentet me acid dhe kriperat ne uje
 • Integruar me filter te brendshem dhe valvul me saktesi te larte, qe rregullojne temperaturen dhe sasine e ujit
 • Kursen energjine elektrike dhe ujin. Pajisur me disqe qeramike te qendrueshme qe nxistin konsum me te ulet te ujit
 • Lehtesi ne instalim dhe perdorim
 • Ofron siguri dhe mbrojtje maksimale, ne saj te ndarjes se ujit nga rryma elektrike

  RUBINET UJI ME NGROHJE ELEKTRIKE

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rubinet elektrik-pa ekran Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat