,

Rubinet ngrohes uji – Instant Electric Faucet Produkt Online


 • Koha e nxehjes se ujit: 5 sekonda
 • Materiali: Celik inoks +plastika ABS
 • Tensioni:220V / 50Hz
 • Fuqia: 3000 W
 • Pershtatur per: kuzhine, tualet, zyre

3,500L

Rubinet ngrohes uji – Instant Electric Faucet Produkt Online

Rubinet ngrohes uji – Instant Electric Faucet Produkt Online

 • Ngroh ujin ne cast duke kursyer energjine
 • Ju lejon te lani enet me uje te ngrohte ne cdo moment
 • Ideal per pastrim maksimal ne kuzhine dhe mbajtjen e duarve te shendetshme, pa plasaritje
 • Ndertuar nga kromi i perpunuar per te ofruar rezistence maksimale ndaj gerryerjes, e cila shkaktohet nga detergjentet me acid dhe kriperat ne uje
 • Integruar me filter te brendshem dhe valvul me saktesi te larte, qe rregullojne temperaturen dhe sasine e ujit
 • Kursen energjine elektrike
 • Pajisur me disqe qeramike te qendrueshme qe nxistin konsum te ulet uji
 • Perdorni ujin e ngrohte te Instant Electric Faucet ne gatime, larje enesh, frutash dhe perimesh
 • Siguron uje te ngrohte ne 5 sekonda
 • Ndertuar nga materiali inxhinierik i plastikes ABS
 • Rezistent ndaj temperatures se larte dhe konsumit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rubinet elektrik-instant electric faucet Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat