,

Koke rubineti e levizshme – Rotatable Splashproof Head Online


800L

Koke rubineti e levizshme – Rotatable Splashproof Head Online

Koke rubineti e levizshme – Rotatable Splashproof Head Online

  • Kursen 70% te ujit
  • Pastron lehtesisht frutat, perimet dhe enet e kuzhines
  • Fleksibel, lani pa mundim hapesirat rreth lavamanit tuaj, rrotullohet deri ne 360°
  • Cmontohet dhe pastrohet lehtesisht ne pak sekonda
  • Ndertuar nga plastika ABS e cilesise se larte, gome silikoni dhe flete celik inoks
  • Material ekologjik dhe miqesor me mjedisin
  • I lehte ne perdorim
  • Strukture e qendrueshme
  • Merret kudo me vete, portativ dhe ne permasa te vogla
  • E pershtatshme edhe per sallone estetike
SKU: koke rubineti-e levizshme Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat