,

Rul inovativ per lyerje – SMART Paint Roller Wegner Online


Specifika

 • Brandi:Wagner
 • Dimensionet: 44 x 12.5 x 3inch
 • Pesha: 3.05 pounds
 • Inovativ
 • Ergonomik

800L

Rul inovativ per lyerje – SMART Paint Roller Wegner Online

Rul inovativ per lyerje – SMART Paint Roller Wegner Online

 • Ergonomik- mund te lyeni vete dhomat dhe shtepine tuaj, pa u lodhur dhe si nje profesionist
 • Shmangni rremujen dhe pikat ne dysheme qe shkaktojne furcat e zakonshme
 • Mund te lyeni nje ambiente deri ne 70 metra katrore
 • Ndertuar nga fije natyrale qe nuk gervishtin muret
 • Gjatesia e rulit ndryshohet ne varesi te nevojave tuaja dhe siperfaqes qe lyeni, nuk keni nevoje per stola, shkalle apo objekte te tjera per te arritur tavanin dhe hapesirat e larta
 • Pastrohet lehte
 • Komfort dhe praktik ne perdorim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: rul-wegner Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Rul

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat