,

Sailnovo Pasta Maker – Makineri manuale per makarona


  • Beres makaronash
  • Me materiali prej celiku dhe alumini
  • Mjaft rezistente dhe e lehte ne perdorim
  • Perbehet nga kreher te cilet i japin formen qe doni brumi
  • Me doreze ofron funksionimin e makinerines

3,900L

MAKINERI PER MAKARONA

Kjo pajisje per pergattijen e makaronave eshte teper e nevojshme ne kuzhine pasi nuk eshte nevoja te beni shpenzime te teperta neper supermarket per te blere makaronat tuaja te preferuara kur mund ti beni ne shtepi.

Ideale per te pergatitur lloje te ndryshme makaronash.

BERESE PER MAKARONAT

E pajisur me nje material prej celiku edhe alumini te cilesise shume te larte. Nje veshje teper rezistente, e forte edhe e qendrueshme nga te gjitha pajisjet e tjera.

Makineria e berjes se makaronave nuk permban asnjelloj materiali BPA qe te kete ndonje kimikat te demshem per shendetin tuaj.

Pastrohet shume lehte dhe teper praktike ne perdorimin e saj.

Per te mundesuar pergatitjen e makaronave duhet qe brumin qe keni pergatitur ta vendosni ne kete pajisje e cila u jep forme makaronave sic deshironi ju, mjafton qe te levizni dorezen e saj e cila shtyn brumin ne pjese kreherese te makinerise qe te marrin formen e pastave tuaj te preferuara.

Mund ta vendosni fare lehte ne kuzhine pasi nuk ze shume hapesire.

SPECIFIKATBeres makaronash produkt online iBuy.al

  • Prodhon lloje te ndryshme te makaronash
  • Materiali i celikut dhe aluminit
  • Rezistence ndaj mjedisit
  • Perbehet nga kreher te cilet i japin formen qe deshironi brumit
  • Me doreze qe ju ndihmon te vini ne funksion pajisjen

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: beres makaronash Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Beres makaronash

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat