Samsung Galaxy A40 Price – 64GB – Black – Smartphone

Samsung

Komod per tu perdorur

Terheqes per syrin

I sapo ardhur nga USA

Super cmim

24,500L

Samsung GalaxyA40 – 64GB

Smartphone Samsung Galaxy A40 Price

Smartphone Galaxy A40 telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te. Teknologjia e larte  e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie). Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (2×1.77 GHz Cortex-A73 & 6×1.59 GHz Cortex-A53). Funksionon me Chipset Exynos 7904 (14 nm).  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy A40 ka nje ekran SUPER AMOLED me rezolucion pikselash te larte 1080*2340.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 25MP. Permireson ne menyre automatike pamjen tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik duale 16MP dhe 5MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, Panorama etj.
Disponon nje bateri 3100mAh e cila siguron disponueshmeri me te larte te tij.

Specifikat | Samsung Galaxy A40 Price Online

Permasat | 144.4*69.2*7.9mm
Pesha | 140g
Trup Gorilla Glass 3
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.9inch SUPER AMOLED
OS | Android 9.0 (Pie)
Chipset | Exynos 7904 (14 nm)
CPU | Octa-core (2×1.77 GHz Cortex-A73 & 6×1.59 GHz Cortex-A53
GPU | Mali-G71 MP2
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 16MP+5MP
Selfie | 25MP
Bateria | Li-Ion 3100mAh
SKU: samsung galaxy A40 new black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat