Samsung A50 – Galaxy SmartPhone Best Price Online


Ka dale ne treg ne tetor 2019

Parametra te fuqishem

Aplikacione te reja

Teknologji e avancuar

1 vit Garanci

27,400L

Samsung A50 – Galaxy SmartPhone Best Price Online

Samsung A50 – Galaxy SmartPhone Best Price Online

Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameren 13MP – 8MP- 5MP
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 6.5 inch me rezolucion 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio
Bateria e fuqishme Li -Po 4000mAh ju ofron mundesine te lundroni gjate ne Internet pa u shqetesuar per vizen e kuqe te baterise
Porosit Online ne iBuy.al
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat