Samsung G 355/ I 8550 Genuine Battery – Origjinale


990L

Samsung G 355/ I 8550 Battery

Samsung G 355/ I 8550 Genuine Battery – Origjinale

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung G 355 dhe Samsung I 8260
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2000 mAh

 

SKU: bateri-samsung-G355/ I 8550 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat