Samsung Galaxy A20s – SmartPhone Best Price Shitje Online


Ka hyre ne treg ne Tetor 2019

Parametra te fuqishem

Aplikacione te reja

Teknologji e avancuar

1 vit Garanci

I preferuar ne te gjithe boten

19,400L

Samsung Galaxy A20s – SmartPhone Best Price Shitje Online

Samsung Galaxy A20s – SmartPhone Best Price Shitje Online

Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameren 13 MP-8MP dhe 5 MP
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 6,5 inch me rezolucion 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio
Bateria e fuqishme Li -Po 4000mAh ju ofron mundesine te lundroni gjate ne Internet pa u shqetesuar per vizen e kuqe te baterise
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: HI-Samsung Galaxy-A20s Kategori:
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat