Samsung Galaxy A50 2019 – 64GB – Black – i Perdorur

Samsung

Pa gervishtje

I ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

27,500L

Samsung Galaxy A50 2019 – 64GB

Samsung Galaxy A50 2019 i Perdorur – Cmimi me i arsyeshem online!

martphone Galaxy A50 telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te. Teknologjia e larte  e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; One UI 2.0. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53). Funksionon me Chipset Exynos 9610 (10nm).  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy A50 ka nje ekran SUPER AMOLED me rezolucion pikselash te larte 1080*2340.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 25MP. Permireson ne menyre automatike pamjen tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik trefishe 25MP. 8MP dhe  5MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, Panorama etj.
Disponon nje bateri 4000mAh.

Specifikat 

Permasat | 158.5*74.7*7.7mm
Pesha | 166g
Trup Gorilla Glass 3
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.4inch SUPER AMOLED
OS | Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; One UI 2.0
Chipset | Exynos 9610 (10nm)
CPU | Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53)
GPU | Mali-G72 MP3
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera Trefishe | 25MP+8MP+5MP
Selfie | 25MP
Bateria | Li-Ion 4000mAh
Blerje ne Dyqan Online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy A50 i perdorur 2019 | Cmimi Fantastik

 

SKU: samsun galaxy A50 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat