,

SAMSUNG J1 Original Battery – Bateri rezerve Moxom


1,190L

SAMSUNG J1 ORIGINAL Battery

SAMSUNG J1 Original Battery – Bateri rezerve Moxom

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J1
  • Kapaciteti: 1700 mAh – 3.7 V
SKU: bateri-moxom-samsung J1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat