,

Samsung J2 Moxom Original Battery – Bateri Cilesi PREMIUM


1,190L

Samsung J2 Moxom Original Battery

Samsung J2 Moxom Original Battery – Bateri Cilesi PREMIUM

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J2
  • Kapaciteti: 1700 mAh
  • Me microchip sigurie
SKU: bateri-moxom-samsung J2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat