,

Samsung J3 Original Battery – Bateri MOXOM Modeli i 2016


1,190L

Samsung J3 Original Battery – MOXOM

Samsung J3 Original Battery -Bateri MOXOM Modeli i 2016

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J1
  • Kapaciteti: 2600 mAh
  • Me microchip mbrojtes
SKU: bateri-moxom-samsung J3-2016 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat