Samsung Galaxy J7 2018 Cmimi – i Perdorur – Grada A – 16G

Samsung

Pa gervishtje

I sapo ardhur nga USA

Cmim konkurrues

14,500L

Samsung J7 – 16G – Black i Perdorur

Samsung Galaxy J7 2018 i Perdorur Grada A – Cmimi me i mire!

Smartphone Samsung Galaxy J7 vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kryesorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat. Pa gervishtje dhe ne gjendje fantastike per t’iu dhuruar performance te paharrueshme.
Funksionon me sistem operativ Android 8.0 (Oreo), upgradable to Android 9.0 (Pie); One UI. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53. Funksionon me Chipset Exynos 7870 Octa (14 nm)  Memorje 2GB RAM dhe 16GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy J7 ka nje ekran TFT Capacitive Touchscreen me rezolucion pikselash te larte 720*1280.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 8MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, Panorama etj.
Disponon nje bateri 3380mAh.

Specifikat 

Permasat | 153.2*76.2*78.6mm
Pesha | 181g
Trup Gorilla Glass 5
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.5inch TFT Capacitive Touchscreen
OS | Android 8.0 (Oreo), upgradable to Android 9.0 (Pie); One UI
Chipset | Exynos 7870 Octa (14 nm)
CPU | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
GPU | Mali-T830 MP1
RAM | 2GB
ROM | 16GB
Kamera | 8MP
Selfie | 5MP
Bateria | Li-Ion 3300mAh
Blini online ne Ibuy.al Samsung Galaxy J7 2018 i Perdorur | Cmimi fantastik!
SKU: samsung J7 2018 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat