,

Samsung J7 2016 Mobile Phone Battery – Moxom High Capacity


1,190L

Samsung J7 2016 Battery – MOXOM

SAMSUNG J7 2016 Mobile Phone Battery – Moxom High Capacity

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J7 (2016)
  • Kapaciteti i larte: 3300 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung J7-2016 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat