Samsung M10 Galaxy – SmartPhone Best Price Online


Ka dale ne treg ne Janar 2019

Parametra cilesore

Aplikacione te reja

Teknologji e avancuar

Super Cmim

1 vit Garanci

14,600L

Samsung M10 Galaxy – SmartPhone Best Price Online

Samsung M10 Galaxy – SmartPhone Best Price Online

Prodhim i 2019

Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameren 13 MP, f/1.9, 27mm (wide), 1/3.1″, 1.12µm, PDAF dhe 5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 6.22 inch me rezolucion 720 x 1520 pixels, 19:9 ratio
Bateria e fuqishmeLi-Ion 3400 mAah ju ofron mundesine te lundroni gjate ne Internet pa u shqetesuar per vizen e kuqe te baterise
Android 8.1 (Oreo)
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: H- Samsung-M10 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat