,

Samsung N7000 / NOTE 1 Original Battery – Genuine 2500mAh


890L

Samsung N7000 / NOTE 1 Battery

Samsung N7000 / NOTE 1 Original Battery – Genuine 2500mAh

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung N7000 dhe Samsung Note 1
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2500mAh
SKU: bateri-samsung-N7000-NOTE1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat