,

Samsung N7100 / NOTE 2 Mobile Battery – Origjinale 3100 mAh


890L

Samsung N7100 / NOTE 2 Battery

Samsung N7100 / NOTE 2 Mobile Battery – Origjinale 3100 mAh

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung N7100 dhe Samsung Note 2
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 3100 mAh
SKU: bateri-samsung-N7100-NOTE2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat