,

Samsung S8 Plus Li-Ion Battery – Bateri Moxom Origjinale


1,190L

Samsung S8 Plus Li-Ion Battery

Samsung S8 Plus Li-Ion Battery – Bateri Moxom Origjinale

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung S8 PLUS
  • Kapaciteti i larte: 3300 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung S8 Plus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat