, ,

SanDisk Ultra Luxe – USB Flash Drive

Sandisk

900L2,900L

SANDISK ULTRA LUXE – USB FLASH DRIVE

Hapësira e memories që mund ta merrni kudo.

USB SanDisk Ultra Luxe  është pajisja ideale për transferimin e skedarëve midis shumë kompjuterave.

Një dizajn metalik qe kombinon qëndrueshmërinë me një formë praktike për të siguruar një mënyrë elegante të mbani të sigurt skedarët tuaj më të rëndësishëm.

Shpejtësi USB 3.1 Gen 1 Shpejtësitë e transferimit deri në 150 MB / s ju lejojnë të bëni një kopje rezervë të shpejtë të përmbajtjes tuaj, në mënyrë që të jeni gati për ta përdorur në cdo moment.

Flash drive Ultra Luxe ka të integruar softuer për mbrojtjen e fjalëkalimit SanDisk Secure Access.

Shpejtësia e leximit është 150 MB / s.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: san disk karte memorie Kategori: , ,
Memorja

128GB, 32GB, 64Gb, 8GB

brands

Sandisk

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat