, ,

Sapun fytyre me kolagjen


950L

SAPUN FYTYRE ME KOLAGJEN

Sapun i fytyrës me kolagjen natyror.

I perbere nga proteina kolagjeni të pastër 100% bën lëkurën tuaj të re dhe elastike.

Efekt rigjenerues dhe hidratues, kunder rrudhave, akneve dhe pikave te zeza.

Sapuni i jep lekures elasticitet, terheqje dhe freski.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Sapun fytyre me kolagjen Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat